Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Popo Estetiği

Popo Estetiği; Kalçaları şekillendirmek amacıyla yapılan estetik müdahalelere verilen isimdir. Popo estetiği uygulamaları kişiye özel tedavi planı yapılarak uygulanır ve birçok farklı tedavi yöntemi mevcuttur. Öncelikle kişilerin beklentileri belirlenmeli ve beklentilere cevap olacak tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Popo estetiği uygulamalarında implantlar, yağ enjeksiyonları ve liposuction gibi tedavi metotları olup kişilere özel planlar yapılır. Kalçaların genç, doğal ve formlu bir görünüm kazanması amacıyla gerçekleştirilen bir operasyondur. Popo estetiği fiyatları le ilgili bilgi almak için öncelikle estetik problemin büyüklüğü ve tedavi yöntemleri belirlenmelidir. En çok uygulama yapılan bölge Brezilya olup ismini de oradan almaktadır.

Popo Estetiği Kimlere Yapılır?

Kişilerde estetik kaygıya neden olan problemler çözüm odaklı olarak popo estetiği yaptırılarak sosyal hayata güvenli bir şekilde dönüş sağlamaktadır. Özellikle zayıf ve düze popolu bayanlar, popo yapılarından memnun olmayan kişilere yapılması uygun olan bir estetik yöntemdir. Kişilerin uygunluğunun ve hangi yöntemle popo estetiği yapılmasının gerektiğinin kararını uzman hekim muayene sonrası vermektedir.

Bu nedenle öncesinde popo estetiği fiyatları ve nasıl bir süreç olacağıyla ilgili net bilgi alınması açısından muayene oldukça önemlidir. Ülkemizde estetik işlemlerin başarısı oldukça fazladır ve bu estetik işleminde uygulamasının başarı oranı yüksek olmasından dolayı en sık uygulanan estetik uygulamalar arasında yer almaktadır.

Popo Estetiği Ameliyatları Nasıl Yapılır?

Popo üzerinde yapılacak olan müdahaleler kişilerin sorunlarına yönelik olarak değişiklik gösterir ve genellikle yağ enjeksiyonu yardımıyla yapılır. Kullanılan yağ hücreleri kişilerin kendi yağları olduğu için iz ya da alerjik bir reaksiyon oluşmasına neden olmaz. Brezilya poposu estetiği olarak bilinen popo estetiği uygulamalarından sonra kişi istediği görünüme ve doğallığa kolaylıkla kavuşmaktadır.

Liposuction yöntemiyle yapılan yağ enjeksiyonu uzun süreli etkileri olan bir yöntemdir. Yetersiz olduğu durumlarda ise farklı dolgu malzemeleri kullanılarak süreç sağlıklı bir şekilde sonlanır. Kişilere uygulanacak tedavi yöntemine bağlı olarak anestezi çeşidinde değişiklik yaşansa da 1,5- 2 saat süren Popo estetiği işlemleri yeterlidir. Uygulama yapılacak olan yönteme göre popo estetiği fiyatları farklı olacaktır ve bu konuda hasta detaylı bilgilendirilmelidir.

Popo Estetiği Ameliyatları Nasıl Planlanır?

Ameliyatlar için mutlaka kişinin beklentilerinin iyi belirlenmesi gereklidir. İşlemlerin nasıl yapılacağına dair olan süreç hakkında bilgi edinmek ve popo estetiği fiyatları hakkında net bilgiler almak için mutlaka uzman hekim muayenesi önem taşır. Tedavi planlaması kişinin estetik sorunlarına yönelik olarak değişmesinden dolayı kişiye özel tedavi planları uygulanır. Tedavi planına göre uygulama yapılacak yöntem seçilir ve yöntemin doğru olması oldukça önemlidir.

Popo Estetiği Ameliyatı Öncesinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Tüm estetik işlemlerde olduğu gibi popo estetiği uygulamalarından 3 hafta önce sigara ve zararlı madde kullanımı kesilmelidir. Düzenli kullanılan bir ilaç ve kan sulandırıcı ilaç kullanımı varsa mutlaka uzman hekim bilgilendirilmelidir.

Uzman hekim deneyimli olan kişilerden olmalı ve uygulama yapılacak olan merkez steril koşullarda müdahale yapabilecek kalitede olmalıdır. Beklentilerin iyi belirlenmesi popo estetiği fiyatları açısından önem taşırken operasyonun etkili olması bakımından da önemlidir. Estetik müdahalelerde olduğu gibi bu işlemlerde de zararlı bir dış etken olmadığından dolayı yan etki ihtimali olmayan bir operasyondur. Estetik işlemler küçük yaştan itibaren herkese güvenle uygulanabilir uygulamalardandır ve başarı oranının yüksek olmasından dolayı uzman bir hekim tarafından güvenle uygulama yapılabilir.

Popo Estetiği Ameliyatı Sonrası

Estetik müdahalelerden sonra iyileşme süreci hastanın durumuna bağlı olarak değişmektedir. Uygulamada dikiş atılmadığından ve enjeksiyon yoluyla yapıldığı için bandaj söz konusu değildir. Popo estetiği işlemlerinden hemen sonra sosyal hayata dönülebilir. Uzman hekim önerisine bağlı kalarak 1 hafta süreyle ağır iş yapılmasından kaçınılmalıdır. Ne kadar çok dinlenilirse etkileri o kadar kalıcı ve iyileşme süresi o kadar hızlı olmaktadır.

Popo estetiği uygulamalarından hemen sonra tedavi yöntemine bağlı olarak kişinin 6 saat boyunca yeme içme kısıtlaması dışında yapması gereken herhangi bir uygulama bulunmaz. Yağ enjeksiyonu yoluyla yapılan estetik işlemler 1- 1,5 yıl kadar kalıcılığa sahipken dolgu enjeksiyonu yoluyla yapılan işlemler 1 yıl sonra etkilerini kaybederler. Uzman hekimle görüşme sağlayarak tekrarlanabilme özelliğinden faydalanıp kişilerin operasyonu istedikleri zaman tekrarlaması normal bir süreçtir.

Popo Estetiği Yaptıranlar

Operasyon için gerekli olan tek şey kişinin estetik kaygı yaşamasıdır. Kişiler düz olan popolarının ya da farklı nedenlerden dolayı popoda yaşanan estetik sorunların giderilmesi için yapılan popo estetiği sonuçlarından kişiler oldukça memnundur.

Taleplerin fazla olması popo estetiği fiyatları üzerinde de etkili olup kişiye özel olan tedavi planına göre belirlenen kriterlere sahiptir. Vücutlarına uyumlu ve doğal bir görünümlü popoya sahip olan kişiler kıyafetlerin yakıştığını ve istedikleri şekilli bedene sahip olmanın mutluluğunu yaşarlar.

Popo Estetiği Fiyatları 2022

Estetik operasyonların çoğunluğu estetik amaçlı yapılmaktadır ve bu nedenle popo estetiği fiyatları da bu amaca hizmet ettiğinden dolayı farklılık gösteren ölçütlere sahiptir. Operasyonun yapıldığı hastane, uzman hekimin kim olduğu, hangi tedavi yönteminin uygulanması gerektiği, hastanın durumu ve istekleri gibi etkenler popo estetiği fiyatları üzerinde farklılık yaratan etkenlerdir.

Bu nedenlerden dolayı net bir popo estetiği fiyatları 2022 almak için mutlaka uzman hekime beklentileri doğru aktarmak ve süreç hakkında bilgi almak önemlidir. Bunun için gerekli olan araştırmaların yapılması en doğrusudur. Popo Estetiği Fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Estevien Clinic International Surgery Center in Turkey Anonymously has 4.49 out of 5 stars 486 Reviews on ProvenExpert.com