İletişime Geçin!

Annelik Estetiği, günümüzde geliştirilmiş olup kadının doğum öncesi imajına yeniden kavuşması hedeflenir. Gelişen teknoloji karşısında günümüz insanları oldukça bilinçli hale geldiler.

Bu nedenle cilt ve güzellik bakımından en yeni teknolojiler ile yapılan işlemler kadınların daha güzel görünmesini sağlamıştır. Kadınlarda yaşın ilerlemesi ve yapılan doğum sayıları ile beraber vücutlarında fiziksel değişimler yaşanır.

Tek bir pakette hedeflenen özelliklere sahip olmak için birkaç cerrahi işlem ile istenilen sonuca kısa sürede ulaşılır. Annelik estetiği hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Doğum ve emzirme sonrası kadınların göğüslerinde sarkıklık, vücudun çeşitli bölgelerinde yağlanmalar, karın bölgesinde çatlaklar ve sarkıklar görülür. Kadınlarda görülen bu problemler kısa süre içerisinde belirlenerek yapılan cerrahi işlemler sonucunda başarılı bir sonuca ulaşılır. Annelik estetiği fiyatları kişinin vücut yapısına bağlı olarak değişir.

$ 6.000

Başlayan Fiyatlarla

4-6 Saat

Operasyon Süresi

7 Gün

Türkiyede Kalma

2 Gün

Hastanede Kalma

5 Gün

Otelde Kalma

Annelik ameliyatı olmaya karar veren hastaların vücut tipleri ve yaşadıkları problemler birbirinden farklıdır. Bazı kadınlar birkaç işlemi bir arada paket şeklinde tercih ederken bazı kadınlar ise bölgesel estetiği tercih ederler.

Annelik ameliyatı içerisinde göğüs dikleştirme, küçük göğüsleri daha dolgun hale getirme, iri göğüslü bayanlardan fazla yağ dokusunun alınması, karın bölgesinde germe işlemi, Liposuction yani yağ alma gibi işlemler yer alır.

Estetik işlemleri sırasında hastalar ameliyathanede genel anestezi ile uyutulur. Hastaların getireceği operasyona bağlı olarak fiyatlarda değişiklik göstermektedir.

Hamilelik vücutta birçok değişikliğe neden olur. Daha sonra gerçekleşen doğum ve emzirme dönemi ile beraber bayanların vücutlarında ciddi değişimler görülür.

Kilo alımı, vücutta görülen sarkmalar, bölgesel yağlanmalar, çatlak ve yırtıklar, göğüslerin deformeye uğraması, vajinada şekilsel bozukluklar ve deformeler, yüzde görülen yorgun görüntü ve lekeler doğum sonrası birçok bayanda görülen sorunlardır.

Tüm bu sorunları yaşayan kadınlar annelik ameliyatı ile daha genç bir görünüme sahip olabilirler. Fiziksel ve ruhsal olarak kendini iyi hissetmek isteyen tüm bayanlar için uygundur. Annelik estetiğinde beklentileri büyük önem taşır.

Bu beklentiler doğrultusunda vücutta gençleştirme işlemleri ne başlanır. Annelik ameliyatı en uygun adaylar ise emzirme dönemini tamamlamış annelerdir. Annelik ameliyatı fiyatları annenin alacağı işlem sayısına bağlı olarak ortaya çıkar.

Her kadının vücudu birbirinden farklıdır. Bu nedenle yaşanılan problemlerde farklı olduğundan dolayı annelik ameliyatı ile düzgün ve fit bir vücuda sahip olunur. İşleme başlamadan önce annelerin kullandıkları ilaçları doktora bildirmeleri gerekir.

Özellikle kan sulandırıcı ve aspirin tarzı ilaçların 3 hafta öncesinden bırakılması gerekir. Ayrıca sigara kullanan bireylerin de bu kötü alışkanlıktan uzak durması gerekir.

Geçirilen operasyonlara bağlı olarak iyileşme süresi değişir. Estetik işlemlerinin ardından hastalar belli bir süre hastanede takip edilir ardından taburcu olunur. Bu nedenle annelik ameliyatı sonrasında hastaların kaliteli bir şekilde dinlenmesi gerekir.

Doktor tarafından verilen özel sutyen ve korseleri düzenli olarak kullanmaları gerekir. Karın germe ameliyatı geçiren hastaların belli bir süre ani hareketlerden kaçınması gerekir. Dikişlerin kaynaması için dinlenmek ve doktor tarafından verilen krem, ilaçların düzenli kullanılması gerekir.

Hızlı bir iyileşme süreci geçirmek için estetik operasyonların ardından doktor tarafından verilen talimatlara uymak gerekir. Karın germe ve meme estetiği yaptıran kişilerin dikişlerinin daha iyi kaynaşması için spor ve ani hareketlerden kaçınması gerekir.

Annelik ameliyatı sonrası ilk birkaç gün Ağrı olabilir fakat bunlar geçicidir. Bu neden ağrı kesici kullanılabilir. Ayrıca enfeksiyon riskine karşı doktor tarafından verilen antibiyotikler düzenli kullanılmalıdır.

Annelik ameliyatı olarak adlandırılan işlemler içerisinde meme dikleştirme ve meme büyütme uygulaması yer alır. Özellik ve emzirme döneminde içerisi sütle dolan memeler emzirme döneminin ardından küçülmeye ve sarkmaya başlar.

Kullanılan protez silikonlarla göğüslerde dikleştirme ve büyütme operasyonu yapılır. Karın germe operasyonu ile karın bölgesinde meydana gelen fazla yağlar ve deri alınır.

Böylece istenilen şekilde forma kavuşan karın bölgesi sıkılaştırılır.Annelik ameliyatı içerisinde Liposuction tedavisi de yer alır. Bölgesel olarak alınan kilolar ve yağlanmalar bu yöntem ile alınır.

Lobioplasti olarak adlandırılan vajina bölgesinde yapılan estetik işlemleri içerir. Doğum sonrası birçok kadında görülen vajina dudaklarında meydana gelen şekilsel bozukluklardır. İç dudaklar küçültülerek vajina eski görüntüsüne kavuşur.

Günümüzde bayanlar fit bir görünüme sahip olmak için spor ve egzersizler yaparak kilo kontrolü sağlarlar.

Bunun dışında annelik ameliyatı yaptırarak daha iyi bir görünüm elde edebilirler. Bu nedenle annelik ameliyatı yaptıranların sayısında her geçen gün artış görülüyor.

İşlem sonrası hastaların kilolarına dikkat etmeleri ve düzenli beslenmeleri gerekir. Aşırı derecede kilo alıp verme durumları vücudun yeniden sarkmasına neden olabilir. Annelik ameliyatı yaptıranlar hangi işlemlerin yapıldığı hakkında bilgi alınabilirsiniz.

Her estetik operasyon gibi annelik ameliyatı fiyatları da yapılan işlemleri bağlı olarak belirlenir. Buradan dışında annelik estetiği fiyatları üzerinde tercih edilen hastaneye uzman doktorun deneyimi kişinin istek ve beklentileri etkili olmaktadır. Annelik Estetiği Fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Hasta Yorumları