Hakkımızda

Ana Sayfa>Optional>Hakkımızda
Ana Sayfa>Optional>Hakkımızda

Hakkımızda

Estevien, birçok değişik teknik kullanarak hastalarının kişisel özelliklerine uygun ve en iyi sonucu alacağı estetik cerrahi operasyonlarını gerçekleştiren uluslararası sağlık turizmi acentesidir.

Estevien , Amerika, Kuzey Avrupa ve Arap hastalar da dahil olmak üzere çeşitli etnik kökenlerle kapsamlı bir çalışma deneyimine sahiptir.

Estevien, plastik cerrahi, saç ekimi başta olmak üzere sağlık turizmi alanında globalde ortaya çıkan gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Estevien medikal ekipleri başarı oranı yüksek bir çok saç ekimi ve estetik cerrahi operasyonu gerçekleştirmişlerdir. Estevien ekibi geriden kalan 15 yılda 25.000 den fazla başarılı operasyon gerçekleştirmiş olmanın gururu ile çalışmalarına devam etmektedirler.

Estevien  ve tüm ekip olarak Estevien temel değerlerini korurken aynı zamanda üstün kaliteli hizmet ve en iyi operasyon sonuçlarını alma odağı ile çalışmaktayız.

Estevien tıbbi ve idari ekipleri, tüm plastik cerrahi, saç ekimi, diş operasyonları hakkındaki herhangi bir sağlık probleminiz için tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacaktır.

Sertifikalar