Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Hakkımızda

Estevien bir çok değişik teknik kullanarak hastalarının kişisel özelliklerine uygun ve en iyi sonucu alacak bir çok estetik cerrahi operasyonu gerçekleştirmiştir.

Estevien , Kuzey Avrupa ve Arap hastalar da dahil olmak üzere çeşitli etnik kökenlerle kapsamlı bir çalışma deneyimine sahiptir. Avrupalı hastalarına ameliyat yapmak ve hastalarına görüşmek için sık sık Avrupa ve özellikle Almanya’ya gezileri düzenlemektedir.

Estevien , özellikle Avrupa’daki uluslararası hastaları ve meslektaşları ile buluşmak için sık sık uluslararası bir geziler düzenler ve plastik cerrahi alanında globalde ortaya çıkan gelişmeleri yakından takip etmektedir. Uluslar arası ve ulusal bir çok sunum ve çalıştaylarda aktif yer alınmıştır.

Estevien medikal ekipleri başarı oranı yüksek bir çok estetik cerrahi operasyonu gerçekleştirmişlerdir. Estevien ekibi geriden kalan 10 yılda 25.000 den fazla başarılı operasyon gerçekleştirmiş olmanın gururu ile çalışmalarına devam etmektedirler.

Estevien  ve tüm ekip olarak Estevien temel değerlerini korurken aynı zamanda üstün kaliteli hizmet ve en iyi operasyon sonuçlarını alma odağı ile çalışmaktayız.

Estevien tıbbi ve idari ekipleri, tüm plastik cerrahi, saç ekimi, diş operasyonları hakkındaki herhangi bir sağlık probleminiz için tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacaktır.

w
Diğer Tedaviler Estevien
Vajinoplasti

Vajinoplasti

Vajinoplasti Nedir? Vajinoplasti uygulamaları kadınların cinsel yaşamlarında olumlu düzen sağlamala..

DAHA FAZLA
Tüp Mide Ameliyatı

Tüp Mide Ameliyatı

Tüp Mide Ameliyatı Nedir? Tüp Mide Ameliyatı; Günümüzde en çok uygulanan cerrahi işlemler olup mide..

DAHA FAZLA
Tıraşsız Saç Ekimi

Tıraşsız Saç Ekimi

Tıraşsız Saç Ekimi Nedir? Saç ekimi kişilerin saçlarının dökülmesinde en etkili olan saç naklidir. ..

DAHA FAZLA
PRP

PRP

PRP Nedir? Trombosit bakımından zengin bir tedavi olan PRP kişinin kendisinden alınan kan hücreleri..

DAHA FAZLA