Fue Saç Ekimi

Ana Sayfa>Optional>Fue Saç Ekimi
Ana Sayfa>Optional>Fue Saç Ekimi

Fue Saç Ekimi

İletişime Geçin!

Fue Saç Ekimi; Estetik operasyonların yaygın bir şekilde kullanıldığı günümüzde kelliği ortadan kaldıran etkili yöntemlerden biridir. Estetik cerrahları tarafından gerçekleştirilen bu işlem sonucu başarı oldukça yüksektir.

Saç ekim teknolojisinin giderek geliştiği günümüzde saç ekimi deyince insanların aklına gelen ilk yöntemlerden biri olan fue saç ekimi operasyonu sırasında saç derisinde herhangi bir kesi izi yapılmaz.

Bu nedenle bu teknik iyileşme sürecinde büyük bir avantaj sağladığı için yaygın bir şekilde kullanılır. İşlem sonrasında yara ve kesi izinin kalmayacak olması fue saç ekimini daha da popüler hale getiriyor. Böylece fue saç ekim fiyatları daha maliyetli olabilir.

$ 1.000

Başlayan Fiyatlarla

6-8 Saat

Operasyon Süresi

2.5 Gün

Türkiyede Kalma

0.5 Gün

Hastanede Kalma

2 Gün

Otelde Kalma

İşlem öncesi hastaya lokal anestezi yapılır. Saç ekimi için kullanılacak uygun saç kökleri önce toplanır. Fue motoru aracılığı ile bu kökler toplanır. Toplanan greftler 2-3 kıl barındırır.

Yapılacak uygulama sırasında köklerin herhangi bir zarar görmemesi için çok dikkatli olmak gerekir. Toplanan kıl kökleri ayrı bir şekilde kategorize eridikten sonra ekim işlemine geçilir.

Burada dikkatli olunacak diğer bir husus ise kanal açma işlemidir. Bu konuda tercih edilen uzmanın deneyimli olması gerekir. Saç köklerine uygun açılan kanallar açılır ve açılan kanallarla beraber saç ekim işlemi gerçekleşir.

Saç ekim işlemlerinden sağlık koşulları elverişli olan tüm bireyler yararlanabilir. Ergenlik dönemi atlatıldıktan sonra saçı seyrek olanlar ya da kellik gibi problemi bulunan kişiler fue saç ekim yöntemi ile istenilen dolgun görüntüye kavuşabilir. Fue saç ekim fiyatları kişilerin bütçelerine uygunluk gösterirse daha fazla tercih edilir.

Her işlemin kendine özgü yöntemi bulunduğu gibi fue saç ekiminin de kendine has aşamaları bulunur.

Bu yöntemde saç kökleri lokal anestezi uygulanarak özel uçlu motorlar yardımı ile saçsız kısımlara kişinin vücudundan alınan saçlar yerleştirilir.

Böylece yerleştirilen saç kökleri ile saç ekimi işlemi gerçekleştirilir. Oldukça kalıcı ve başarılı bir sonuç veren bu yöntem erkekler arasında yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Fue saç ekim fiyatları en çok merak edilen konuların başında gelir.

Saç ektirmek isteyenler öncesinde uzman ve deneyimli doktor arayışına girerler. Ardından tercih edilen klinikte kişilerin saç ekimine uygun olup olmadığı konusunda bazı testler yapılır.

Yapılan kan testleri ile kişinin var olan hastalıkları ortaya çıkar. Sağlık koşulları elverişli olan her birey fue saç ekim işleminden yararlanabilir. İşlem öncesinde fue saç ekim fiyatları bilinmeli ve zararlı alışkanlıklardan uzak durmak ve işlemin gerçekleşeceği bölgeye kozmetik ürün sürmemek gerekir.

Saç ekim işleminin ardından kişiler evlerine gönderilir. İyiyim sonra yıkama işlemine geçilir. Fakat yapılacak olan yıkama işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleşir ve saç ovma gibi bir uygulama yapılmaz. İşlem sonrası özel şampuanlar kullanılır.

Belli aralıklarla doktor kontrolüne gitmek yaşanabilecek herhangi bir problem karşısında ise yine anında uzman hekime başvurmak gerekir. Doktor kontrolünde kullanılan antibiyotikler herhangi bir enfeksiyona karşı tercih edilir.

Ekim işleminin yapıldığı saç köklerinden yeni saçlar 2-3 hafta sonra uzama gösterir. Uzayan bu saçlar yeniden dökülür ve bu durum geçicidir. Daha sonra ise saçlar yeniden uzar ve normal halini alır.

Saç ekimi için herhangi bir kesi işlemi veya dikiş atılmasına gerek kalmadan uygulanan fue saç ekimfiyatları net bilinirse kişiler istedikleri görünüme kavuşabilir. Bu yöntemi kullanarak saç ekimi yaptıranlar kısa sürede günlük hayatlarına dönerler.

En yeni teknikler içerisinde yer alan fue saç teknolojisi ile estetik ve daha sağlıklı bir görünüm elde edilir. Bu yöntemle ilgili verilen tavsiyelere bakıldığı zaman daha çok işlemi gerçekleştirecek kişinin uzman ve deneyimli olması konusunda bilgiler yer alır. Hastanın ise işlem öncesi ve sonrası uyulması gereken kurallara harfiyen uyması ve kontrolleri aksatmaması gerekir.

Fue saç ekim uygulaması oldukça popüler bir işlem haline geldi. Bu nedenle çevresel ve kalıtsal faktörlerden dolayı kellik problemi yaşayan birçok kişi bu yöntemi kullanarak daha dolgun saçlara sahip olur.

Bu durum hem estetik olarak hem de psikolojik olarak insanların rahatlamasına katkı sağlar.

Bu yöntemle ilgili yapılan yorumlara bakıldığı zaman ise kişilerin büyük bir memnuniyet duyduğu görülür. Fue saç ekim yöntemini merak edilenler ben bu yöntemi nasıl gerçekleştiğini öğrenmek isteyenler yapılan yorumlarla bilgi sahibi olabilirler.

Fue saç ekim fiyatları tercih edilen yönteme bağlı olarak farklılık gösteriyor. Fue Saç Ekim fiyatları kullanılacak greft sayısına bağlı olarak fiyatlar belirlenir.

Fiyatların belirlenmesinde kişilerin saç yapısı ve özellikleri, hastanenin hizmet koşulları ve personel sayısı, uzman doktorun deneyimi ve ek hizmetler ile beraber ortaya net fiyatlar çıkar.

Fue Saç Ekim hakkında yapılan araştırmalar sonucunda bilgi sahibi olunabilir. Bu yöntemi kullanmak isteyenler öncelikle belli bir bütçe ayırmalıdır. Fue Saç Ekim fiyatları klinik şartlarına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Fue saç ekimi fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşın.

Öncesi / Sonrası

Hasta Yorumları