İletişime Geçin!

Safir Saç Ekimi, saç ekim teknolojisinde yer alan özellikle erkekler tarafından kullanılan popüler bir işlemdir. Modern yöntemler içerisinde yer alan safir saç ekim sırasında kişilerin cilt dokusu herhangi bir zarar görmez ciltte kanamalar yaşanmaz. Kristal taşından üretilmiş çok değerli safir bıçaklar yardımıyla kanal var açıldığı için bu yönteme safir saç ekim denir.

Önemli bir element olan safir kristal grubunda yer alır. Ve bu madde doğada bulunduğu için saç teknolojisinde de en verimli şekilde kullanılmaya başlandı. Biz çok işi bu geliştirilmiş sistem sayesinde istediği doğal saç görünümünü kazanır. Safir saç fiyatları kişilerin istekleri doğrultusunda farklılık gösterebilir.

Safir saç ekimi genel olarak saç köklerinin yerleştirileceği kanalların açılması ile gerçekleştirilir. Saç ekim tekniklerinde ve saç dökülme tedavilerinden gün geçtikçe yeni gelişmeler yaşanıyor. Teknolojideki hızlı ilerlemelere paralel olarak saç ekimi operasyonlarında kullanılan aletlerin de daha teknik donanıma sahip olması sağlanmıştır. Böylece daha kalıcı ve istenilen saç tiplerine sahip olmak mümkün hale gelmiştir.

Bu teknik doğal safir taşından elde edilen ve bu işlem sırasında cilt dokusunun herhangi bir hasar vermeyen tekniktir. Safir saç ekimi sayesinde daha doğal bir görünüm elde edildiği gibi hızlı bir iyileşme süreci yaşanır. Safir saç ekimi hakkında detaylı araştırma yaparak ön bilgiye sahip olmak gerekir.

$ 1.000

Başlayan Fiyatlarla

6-8 Saat

Operasyon Süresi

2.5 Gün

Türkiyede Kalma

0.5 Gün

Hastanede Kalma

2 Gün

Otelde Kalma

Safir saç ekim fiyatı yapılan incelemeler sonucu belirlendikten sonra uygulamaya geçilir. Saç ekimi öncesinde safir taşı ile elde edilen bıçaklar yardımı ile kanallar açılır. Vücudun farklı bölgesi ile alınan saç kökleri bu kanallara yerleştirilir. Uzman kişiler tarafından gerçekleştiği için kanama oldukça az görülür ve hızlı bir iyileşme sonucu doğal bir görüntü elde edilir.

Safir kristali kullanılarak uygulanan safir saç ekiminin kendine has birçok avantajı bulunur. En önemli avantajlarından birisi cilde daha az zarar vererek iyileşme sürecini hızlandırır. Uygulama sırasında kişiler herhangi bir ağrı ya da acı duymazlar. Safir bıçaklar kullanılarak kontrollü bir şekilde açılan kanallarda kanama oranı oldukça düşüktür. Safir saç ekim sırasında uzman kişiler oldukça hassas ve dikkatli davrandıkları için evde enfeksiyon riski düşüktür.

Ayrıca uygulama sırasında kullanılan tüm malzemeler kişiye özel olup tek kullanımlık ürünlerdir. Safir saç tekniğini kullanarak daha yoğun saçlara sahip olmak mümkündür. Ayrıca işlemden sonra doğal bir görünüm elde etmek isteyenler de bu tekniğe başvurabilirler. Safir saç ekim fiyatları kişinin istediği saç yoğunluğu doğrultusunda farklılık gösterebilir.

Kullanılan teknolojik cihazların çoğalması ile beraber saç ekim yöntemlerinde yeni gelişmeler yaşanmaya başlandı. Birbirinden farklı özelliklere sahip saç ekim yöntemleri bulunur. Bu nedenle her yöntemin kendine uygun aşamaları bulunur. Safir saç yönteminin özellikleri içerisinde yeni ve gelişmiş bir uygulama olması dikkatleri çekiyor. Uzman ve deneyimli kişiler tarafından gerçekleştirilen bu uygulama ile kişiler istediği saç yoğunluğuna sahip olabilirler.

Ayrıca teknik öncesinde kişinin saç kalınlığı ve cilt yapısına uygun incelemeler yapılır. Böylece tekniğin tam manası ile başarılı olması sağlanır. Bu tekniği tercih edenler kısa sürede toparlanır ve çok fazla ağrı hissetmezler. Safir saç ekim fiyatları diğer saç ekme yöntemlerine göre daha farklıdır. Bu nedenle normal saç ekim fiyatları ile aynı değildir.

Safir saç ekim günümüz teknolojisi kullanılarak uygulanan bir işlem olduğu için önemlidir. Yeni nesil bir uygulama olmazsa bu yöntemi daha değerli kılıyor. Ayrıca yöntemin özelliklerine baktığımız zaman ise hasta kısa sürede toparlanarak normal hayatına dönüyor. Kafada meydana gelen kızarma ve kabarmalar ise hızlı bir iyileşme gösteriyor.

Kullanılan araçlar değerli maden olan safir içerdiği için işlem son derece güvenilir ve sağlıklıdır. Safir saç ekim fiyatı işlemin gerçekleşeceği aşamalar doğrultusunda ortaya çıkar. Elde edilecek kalite ve başarıya göre fiyatlar normal bir şekilde seyrediyor.

Her tekniğin kendine özgü kuralları bulunduğu gibi safir saç ekim öncesinde de birtakım Kural ve prosedürlere dikkat edilir. Uzman doktorlar tarafından kişilerin sağlık koşullarının elverişli olup olmadığına bakılır.

Ayrıca kan tahlili testleri yapılarak herhangi bir hastalığının olup olmadığı kontrol edilir. Ekim öncesinde kişinin istediği saç modeli çizilmeye çalışılır. Safir saç ekim fiyatı hastaya bildirdikten sonra işleme geçilir.

Saç Ekim sektörü her geçen gün yeni gelişmelere şahit olduğu için yapılan işlemler sonrasında hastalar kısa sürede toparlanıp günlük aktivitelerine devam ediyorlar. Safir saç ekim işleminden sonra sonucun %100 başarılı olması için doktor tavsiyesine uymak gerekir. Herhangi bir enfeksiyon riskine karşı antibiyotik kullanmak ve saçları yıkarken daha hassas davranmak gerekir.

Safir Saç Ekim fiyatları güncel gelişmeler doğrultusunda isteyen müşterileri bildirilir. Fiyatların belirlenmesinde bir takım hususlar bulunur. Bu nedenle fiyatlar hastanın saç modeli ve istediği sonuç doğrultusunda ortaya çıkar. Ayrıca fiyatların belirlenmesinde klinik şartları ve doktorun deneyimi de belirleyici oluyor. Safir saç ekim fiyatları diğer saç ekim fiyatlarına göre farklıdır. Safir saç ekimi fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizler ulaşabilirsiniz.

Fue saç ekim uygulaması oldukça popüler bir işlem haline geldi. Bu nedenle çevresel ve kalıtsal faktörlerden dolayı kellik problemi yaşayan birçok kişi bu yöntemi kullanarak daha dolgun saçlara sahip olur.

Bu durum hem estetik olarak hem de psikolojik olarak insanların rahatlamasına katkı sağlar.

Bu yöntemle ilgili yapılan yorumlara bakıldığı zaman ise kişilerin büyük bir memnuniyet duyduğu görülür. Fue saç ekim yöntemini merak edilenler ben bu yöntemi nasıl gerçekleştiğini öğrenmek isteyenler yapılan yorumlarla bilgi sahibi olabilirler.

Fue saç ekim fiyatları tercih edilen yönteme bağlı olarak farklılık gösteriyor. Fue Saç Ekim fiyatları kullanılacak greft sayısına bağlı olarak fiyatlar belirlenir.

Fiyatların belirlenmesinde kişilerin saç yapısı ve özellikleri, hastanenin hizmet koşulları ve personel sayısı, uzman doktorun deneyimi ve ek hizmetler ile beraber ortaya net fiyatlar çıkar.

Fue Saç Ekim hakkında yapılan araştırmalar sonucunda bilgi sahibi olunabilir. Bu yöntemi kullanmak isteyenler öncelikle belli bir bütçe ayırmalıdır. Fue Saç Ekim fiyatları klinik şartlarına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Fue saç ekimi fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşın.

Öncesi / Sonrası

Hasta Yorumları