İletişime Geçin!

Sakal Ekimi, gelişen teknoloji ile beraber günümüzde uzman plastik ve estetik cerrahları tarafından gerçekleştirilir. Yaşanan bu durum yüzde şekil bozukluğuna neden olduğu gibi kişileri de olumsuz yönde etkiler. Erkeklerin yüz bölgesinde bazı kısımlarında sakal çıkmayabilir.

Yapılan ekim işlemi ile beraber yüzdeki şekil bozuklukları giderilir ve sakalın olmadığı ya da seyrek olarak çıktığı yerlerde sakal ekim tamamlanır. Böylece erkekler kendilerini daha iyi hissederek psikolojik olarak da rahatlarlar. Sakal ekimi fiyatları dağ kişileri yaşadığı problemler doğrultusunda belirlenir. Fiyatlar genellikle kişiden kişiye değişen bir durumdur.

$ 1.000

Başlayan Fiyatlarla

6-8 Saat

Operasyon Süresi

2.5 Gün

Türkiyede Kalma

0.5 Gün

Hastanede Kalma

2 Gün

Otelde Kalma

Sakal ekim alanında uzman ve deneyimli kişiler tarafından yapılan başarılı bir işlemdir. İyi bir netice almak için öncelikle kişilerin sakal ve bazı kıl kökleri üzerinde incelemeler yapılır.

Yapılan incelemeler neticesinde erkeklerin ense bölgesinden saç kökü alınır. Doğal sakal görünümü oluşturmak amacıyla alınan kıllar yüzdeki sakal olmayan yerlere uygulanır.

Profesyonel bir şekilde gerçekleşen bu işlem ile herhangi bir iz ya da belirti oluşmaz. Sakal kayıpları bölgesel olabileceği gibi yüzün tamamında da görülebilir.

Bu nedenle yapılacak işlemler doğrultusunda kök sayıları belirlenir ve bu kök sayılarını uygun bir şekilde transfer işlemleri gerçekleşir. Sakal ekim fiyatları klinik şartları doğrultusunda değişir.

Sakal ekim, erkeklerin yaşadığı hormonsal bozukluklar, genler, yaralanma, saçkıran, yanık gibi problemlerden dolayı yüzün belli kısımlarında çıkmayan sakalların yerine uygulanır.

Sakal kayıpları psikolojik olabileceği gibi kalıtsal etmenlerden dolayı da yaşanabilir. Ayrıca bu problem yüzde düzensiz bir şekilde görülebileceği gibi tamamında da görülebilir.

Sakal ekimi fiyatları için araştırma yapılmalı ve yapılacak işlemler klinik ortamlarda gerçekleşmelidir. Sakal ekim sonrasında ise sakal ekim işleminin uygulandığı bölgede bazı tahrişler olabilir.

Bu durum geçicidir ve belli bir süreden sonra sakallar görülmeye başlar. 1-2 hafta içerisinde yüzde doğal bir görünüm meydana gelir.

Sakal ekim sonrasında kişilerin bazı kurallara uyması gerekir. İşlemin uygulandığı bölge su ile belli bir süre temas etmemelidir. Özellikle 3 günden sonra sakal bölgesi önce losyon ile temizlenmeli Daha sonra ise yıkanmalıdır.

İşlemin gerçekleştiği bölgeye parfüm ve kolonya gibi ürünler kullanılmamalıdır. Traş işlemi ise işlemden bir ay sonra gibi bir süreçte yapılmalıdır. Fakat tıraş için makas tercih edilmeli makinadan uzak durulmalıdır. Uzman tarafından verilen ilaçlar düzenli kullanılmalı ve uyku sırasında ise sırt üstü bir şekilde yatılmalıdır.

Sakal ekim günümüzde erkeklerin imdadına yetişen saç ektirme yöntemi gibi tercih edilen bir işlemdir. Bu işlem yüzün tamamına ya da bölgesel meydana gelen şekil bozukluklarında tercih edilir.

Teknolojik cihazlar yardımıyla popüler bir estetik uygulama olan sakal ekimi erkeklerin yaşadığı hormonsal ya da genetik faktörlerden dolayı tercih edilen bir yöntemdir.

Ayrıca erkekler arasında yaygın bir şekilde görülen saçkıran hastalığı sonucu da yüzün bazı kısımlarında sakallar tamamen yok olur. Bu nedenle bu bölgelere sakal ekimi işlemi gerçekleştirilir. Sakal ekim fiyatları pahalı olabilir.

Sakal ekim fiyatları bilindikten sonra işlemden yararlanmak isteyenler öncelikle ergenlik dönemini tamamlamış olmaları gerekir. Sakal ekim için her mevsim uzmana başvurulabilir. Fakat ekim işlemleri sırasında yüz bölgesini sıcaktan ve soğuktan korumak gerekir.

Sakal ekimi sonrasında uzman tavsiyesine uymak gerekir. Bu nedenle Ekim işleminden 1 ay sonra tıraş için makas kullanılmalıdır. Ustura ve makine gibi aletlerden uzak durmak gerekir. İyi bir doktor seçimi sakal Ekim işlemini daha doğal bir görüntüye ulaştıracaktır.

Sakal ekim şekil bozukluklarını giderme ve estetik olarak daha güzel bir görünüme sahip olmak amacıyla yapılır. Sakal ekim aşamalı bir uygulamadır.

Bu nedenle tüm aşamalar sırasıyla ve kontrollü bir şekilde gerçekleşir. Vücudun diğer bölgelerinden alınan kılların sakal bölgesine yerleştirilmeden önce köklerin sağlam bir şekilde yerleşeceği kanallar tek tek açılır.

Açılan kanalların acısı sakal görünümünün en önemli unsurudur. Bu nedenle doğal bir görüntü oluşturmak amacıyla açı çok önemlidir. Sakal ekim sırasında açılan kanalların doğal bir görüntü vermesi için daha çok yatay olarak 30-40 derecelik açılar tercih edilir. Sakal ekim fiyatları kişiden kişiye farklılık gösterir.

Sakal ekim fiyatları ve operasyonu sırasında doğru tedavi yöntemleri uygulandığı takdirde büyük bir memnuniyet yaratır. Bu nedenle yapılan sakal ve bıyık ekimi yorumlarına bakıldığı zaman iyi bir klinik ve hekim tercih edildiği takdirde %100 başarıya ulaşan bir işlemdir.

Bu nedenle sakal ve bıyık ektirmek isteyenler işlem öncesinde yapılan incelemeler ve işlem sonrasında dikkat edilmesi gereken hususlara uyulduğu takdirde istenilen görüntü elde edilir. Böylece erkeklerin yüz bölgesinde yaşadığı sakal büyük sorunları günümüzün teknolojisi ile verimli bir şekilde giderilir.

Sakal ekimi fiyatları yapılan araştırmalar sonrasında ortaya çıkar. Fiyatlar kişiden kişiye ya da klinikten kliniği de değişiklik gösterebilir. Uzmanlar tarafından fiyatlar belirlenirken çeşitli faktörler göz önünde bulundurulur ve değerlendirilir.

Öncelikle kişinin sakal ve bıyık bölgesi üzerinde incelemeler yapılır. Çünkü görülen şekil bozuklukları yüzün tamamını da ya da belli bir kısmında olduğu için işlemin uygulanacağı bölgenin genişliği de önemlidir.

Bunun dışında fiyatların belirlenmesinde doktorun tecrübesi, işlem sırasında doktor yanında bulunan personel sayısı, ekimin uygulamacı alanın zorluk derecesi, ekilecek greft sayısı gibi etmenler sakal ekimi fiyatları üzerinde etkilidir. Sakal ekimi fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bize hemen ulaşın.

Öncesi / Sonrası

Hasta Yorumları