Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Penis Estetiği

Penis Estetiği Nedir?

Penis Estetiği işlemleri penisin boyunu ve işlevini arttırmak için yapılan cerrahi müdahaleler olarak yapılmakta olup kişiler arasında yaygın bir şekilde yaptırılan uygulamalardır.

Penis estetiği işlemleri genellikle kişilerde sorun olan işlev bozukluğunun ve boyutlarının istenen düzeyde olması için yapılan müdahaleler olup farklı tekniklerle uygulanmaktadır.

Estetik uygulamalarda penis estetiği fiyatları yapılan işleme ve meydana gelmiş olan soruna göre farklılık gösteren kriterlere sahiptir. Penis estetiği fiyatları hakkında net bilgi almak için uzman hekim tarafından muayene edilmesi önemlidir.

Penise Yağ Transferi Uygulama

Yağ transferi estetik uygulamalar arasında en sık başvurulan yöntemler arasında gelmektedir. Penis estetiği dışında cilt gençleştirme, iyileştirme ve hacim sağlamak amaçlı estetik uygulamalarda yaygın bir kullanım alanına sahiptir.

Alerjik reaksiyon göstermediğinden güvenle yağ transferi yapılan penis estetiği uygulamaları penisin kalınlaşması ve hacim kazanması amacıyla yapılmaktadır. Yağ transferi uygulamaları için dışardan bir malzeme enjeksiyonu olmadığı için Penis estetiği fiyatları bakımından uygun maliyet olmasına neden olmaktadır.

Penise Yağ Transferi Sonrası

Uygulama sonrasında kişilerin penis bölgesine sargı yapılarak sıkılaştırılması sağlanır. Penis estetiği sonrasında birkaç gün cinsel ilişkiden uzak durulması uzman hekim tarafından hastaya aktarılmaktadır.

İyileşme döneminin sonunda ise etkilerinin daha sağlıklı olması açısından 1-3 seans arası Platelet rich plasma uygulaması yapılması daha faydalı olacağından hastaya önerisi yapılmaktadır.

Penise Platelet rich plasma Uygulama

Platelet rich plasma uygulamaları ameliyatsız bir şekilde gerçekleştirilen penis ameliyatı müdahalelerinde uygulanmaktadır. Bu uygulama sadece boyut üzerinde etkili olmamakla birlikte güçlü bir ereksiyon sağlamaktadır. Uygulama hastanın kendi hücresinin penise enjekte edilmesiyle gerçekleştirilmekte olup kişilerde başarılı bir Penis ameliyatı yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Penise Platelet rich plasma Sonrası

Sosyal hayatınıza hemen dönüş yapabileceğiniz bir penis ameliyatı uygulaması olup kendi hücreleri yardımıyla yapıldığından dolayı herhangi bir yan etkiye neden olmaz.

Uygulama sonrasında 1-2 gün süreyle cinsel birleşmeden kaçınmak önemlidir. Uzman hekimler Platelet rich plasma uygulamasını 6 ay içinde 3 seans olarak tavsiye etmektedirler. Platelet rich plasma uygulamaları penis ameliyatı fiyatları için farklı maliyetle yapılmaktadır.

Penis Boyu Uzatma Ameliyatları

Yağ transferi uygulamaları genellikle penis boyu uzatma uygulamaları için en sık kullanılan tedavi yöntemleri arasındadır. Penis boyu uzarken aynı zamanda kalınlaşma yaşanarak kişilerin cinsel hayatlarında yüksek performans sergilenmesine fayda sağlamaktadır.

Tekrarlanabilir uygulamalar olması etki sürelerini arttırmakta ve güvenle Penis ameliyatı işlemlerinin tercih edilmesine faydalı olmaktadır.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatları

Penis kalınlıklarının normal boyutlardan daha ince olması kişide psikolojik olarak anksiyeteye neden olmasının yanı sıra cinsel problemleri de beraberinde getirmektedir.

Penis ameliyatı işlemlerinden olan penis kalınlaştırma ameliyatları günümüzde yağ enjeksiyonları ve dolgu malzemeleri kullanılarak yapılmaktadır. Penis estetiği fiyatları kişilerde uygulanması gereken tedaviye göre değişiklik gösterir.

Penis Estetiği Sık Sorulan Sorular

Estetik ve cerrahi müdahalelerin genelinde kişilerin aklına takılan sorular vardır ve bu sorulara cevap olması halinde operasyona karar verilmelidir. Penis ameliyatı fiyatları başta olmak üzere tekrarlanabilir mi, sorun oluşur mu, cinsel ilişki zamanı, ağrı hissi gibi sorular sıklıkla sorulmaktadır.

Net bilgiler ve penis estetiği fiyatları hakkında detaylı bilgi için mutlaka uzman hekimle görüşme sağlanması gereklidir.

Tekrarlanabilir Bir Cerrahi mi?

Genel olarak bakıldığında kişilerde ereksiyon sorunları, boy ve hacim sorunları için çözüm olan Penis estetiği müdahaleleri tekrarlanabilir özelliktedir ve uzman hekimin belirlediği iyileşme süreleri sonunda etkilerinin azaldığı durumlarda tekrarlanabilir.

Ereksiyon- Sertleşme veya İdrar Yolları Sorunu Yaşar mıyım?

İdrar yolları ve sertleşme, ereksiyon gibi cinsel hayatı olumsuz etkileyen bir durum söz konusu olmaz. İdrar yolları tamamen koruma altına alınıp olumsuz bir etki yaratmayan işlemdir.

Ne Zaman Cinsel İlişkiye Girebilirim?

Uygulama sonrasında gerekli olan detaylı bilgiler uzman hekim tarafından aktarılıp 2-3 hafta süreyle cinsel perhiz yaşanması en sağlıklı olanıdır.

Partnerim Böyle Bir Operasyon Geçirdiğimi Anlar mı?

Yağ enjeksiyonu ya da Platelet rich plasma uygulaması olarak değişen tedavi yöntemleri uygulansa da dikiş izi olmadığı ve enjeksiyon yoluyla gerçekleştiği için kişiler sosyal hayatına hemen dönüş yapabilirler ve durum nedeniyle partnerin anlaması olası değildir.

Ağrılı Bir İşlem mi?

Enjeksiyon yoluyla yapılan bir işlem olmasından ve gerekli hallerde lokal kremler kullanılarak yapılmasından dolayı operasyon sırasında ve sonrasında herhangi bir ağrı hissi oluşması söz konusu değildir.

Penisim Ne Kadar Büyüyecek?

Yapılan uygulamaya göre değişiklik gösteren tedavi yöntemi yağ enjeksiyonu yoluyla yapılıyorsa 16-17 cm’e kadar uzama görülebilir. Fakat kalınlıkta zamana bağlı bir incelme meydana gelmesi oldukça normal bir durumdur.

Bu nedenle erkeklerin sıklıkla tercih etmiş olduğu işlemlerden biri olan penis büyütme operasyonları genellikle takıntısı olan ve daha büyük penis’e sahip olmak isteyenlerin tercihidir.

Lokal olarak bazı zamanlarda ağrı olabilmektedir. Bu nedenle düzenli olarak kontrole gitmek gerekmektedir. Yaşanacak her türlü komplikasyonlar için uzman doktorlar gerekli olan işlemlerin yapılması için yardımcı olacaktır.

Penis Estetiği Fiyatları 2022

Penis için uygulanacak olan işlemlerin tekniği ve tedavi yöntemleri kişilerin problemlerine yönelik olarak değişiklik göstermektedir.

Penis ameliyatı fiyatları bakımından da farklılık yaşanmasına neden olan bu durumlar hekimin uzmanlığı, yaşanan sorunların büyüklüğüne bağlı olarak değişen tedavi yöntemleri açısından da önemlidir.

Penis ameliyatı fiyatları hakkında bilgi almak için beklentileri doğru aktarmak ve doğru tedavi yöntemi belirlenmesi açısından muayene olunması son derece önemlidir.

Penis Estetiği Fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Estevien Clinic International Surgery Center in Turkey Anonymously has 4.49 out of 5 stars 486 Reviews on ProvenExpert.com