Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Jett Plasma

Jett Plasma, medikal estetik alanında yaşanan gelişmelerde günümüz insanlarını olumlu manada etkilemiştir. Çünkü günümüzde hem kadınlar hem de erkekler cilt ve kişisel bakımlarına büyük önem verirler. Teknolojik malzemelerden yararlanarak daha iyi bir görünüme kavuşmak amacıyla yaşanan gelişmeleri en iyi şekilde değerlendirirler.

Bu doğrultuda jett plasma olarak adlandırılan cihaz yardımı ile vücutta görülen sarkmalar giderilmeye çalışılır. Bu işlemin ameliyatsız olmasa daha yaygın bir şekilde kullanılmasını sağlamıştır. Özellikle bıçak altına yapmaktan korkan kişileri daha çok tercih ettiği bu işlemde fiyatlarda boyutuna bağlı olarak değişir.

Jett Plasma Nedir?

Ameliyatsız estetik operasyonlar daha fazla tercih edilmekle beraber başarılı neticeler elde edilir. Tüm göz kapağı ve çevresinde, yüzde görülen kırışıklıklarda ve göz altı kırışıklıklarında kullanılır.

Lokal anestezi altında gerçekleştirilen bu sıkılaştırma ameliyatı ile belirgin bir şekilde yüzde düzgün bir görünüm elde edilir.Bunun dışında jett plasma cihaz yardımı ile boyun ve karın bölgelerinde germe, sıkılaştırma işlemleri yapılır.

Böylece zaman içerisinde görülen sarkma ve kırışıklıklar bu cihaz sayesinde sıkı bir görünüme kavuşur. Fiyat değişiklikleri güncel halleri ile gelen hastalara bildirilir.

Jett Plasma Kimlere Uygulanır?

Yetişkin her bireye uzman kişiler tarafından uygulanabilir. Ayrıca kişilerin cilt tipleri de birbirinden farklı olduğu için bu cihaz her cilt tipine uygun bir şekilde üretilmiştir. Yaşanılan mevsimin herhangi bir önemi yoktur.

Bu nedenle her mevsim başarılı bir şekilde uygulanabilir. Tek bir seansta jett plasma tedavisi ile istenilen sonuca ulaşılabilir.

Cilt yüzeyine önemli bir şekilde etki ederek yenileme sağlaması ile sıkılaştırılmış yüz ve vücut hatlarına sahip olmak mümkündür. Kişilerin bütçelerine uygun bir şekilde belirlenir. Bu işlemi ayrılacak bütçe doğrultusunda sıkılaştırma işlemine istenilen bölgelerde başlanılır.

Jett Plasma Öncesi

Tedavi öncesinde gelen hastalar üzerinde uzman kişiler tarafından çeşitli muayeneler yapılır. Hangi bölgede işlemin gerçekleşeceği belirlenir. Bu doğrultuda cihaz yardımı ile hızlı bir şekilde cilde etki edilerek cildin gençleşmesi sıkılaştırılması sağlanır. Ayrıca hastanın sağlık koşullarının da herhangi bir sorun teşkil etmemesi gerekir. 

Jett Plasma Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı üzerinde bulunan fazla derinin yok olmasında ve kırışıkların giderilmesinde büyük role sahiptir. Göz kapağı estetiğinde devrim niteliğinde olan bu cihaz yardımı ile herhangi bir cerrahi işleme gerek kalmadan istenilen düzgün yapıya sahip olmak mümkündür.

Yaşın ilerlemesi ile beraber göz kapağı üzerindeki derinin aşağı doğru sarkması ve hacmini kaybetmesi ile beraber kötü bir görüntü ortaya çıkar.

Gerçekleşecek olan işlemde beraber göz kapağında belirgin düzelmeler görülür. Bu durum kişilerin daha genç görünmesini sağlar. Sıkılaştırma konusunda başarılı bir işleve sahip olan jett plasma fiyatları hastaların istekleri ve beklentileri doğrultusunda belirlenir. İşlem için gelen hastaların tedavi alacakları bölgeleri ve bölge sayıları farklı olacağından fiyatlarda değişir.

Jett Plasma Sonrası

Vücudun çeşitli bölgelerinde gerçekleşen sıkılaştırma işlemlerinin ardından hastalar birkaç saat içerisinde taburcu olurlar.  

İşlem yaklaşık olarak 10 dakika ile 45 dakika arasında değişiyor. İşlemin gerçekleştiği alanda kabuklanmalar görülür.

Görülen bu kabuklanmalar bir hafta içerisinde geçer. Daha sonra ciltte hafif kızarıklık ya da pembelikler görülebilir bunlar da geçici etkilerdir.İyileşme sürecinin daha iyi atlatılabilmesi için işlem yapılan bölgeye nemlendirici ya da makyaj ürünü kullanmamak daha iyi olacaktır. Boyun ve karın bölgesindeki kırışıklıklarını gidermede kullanılan bu sıkılaştırma işlemi sonrası özel korseler kullanılabilir.

Jett Plasma Yaptıranlar

Herhangi bir yan etki içermeyen ve ameliyatsız bir işlem olan jett plasma yaptıranların sayısı her geçen gün büyük artış gösteriyor. Birçok kişi daha sıkı bir vücuda sahip olur. Bu işlem vücudun çeşitli bölgelerinde farklı amaçlarla da kullanılabilir.

Göz kapağı üzerindeki deri fazlalığı ve kırışıklıkların giderilmesinde, kaz ayakları çizgilerinde, dudak üzerinde oluşan kırışıklıklarda, et benlerinin alınmasında, yara ve ameliyat izlerinin yok olmasında, güneş ve hamilelik lekelerinin giderilmesinde, boyun ve karın bölgesinde oluşan çatlaklar da ve kırışıkların giderilmesinde, ergenlik döneminde ve doğum sonrası görülen deri çatlaklarının düzeltilmesinde jett plasma tedavisi tercih edilir.

Jett Plasma yaptıranlar işlemden duydukları memnuniyeti ve işlemin başarılı sonuçlar doğurduğunu dile getirerek işlemin avantajlarını bildirirler. 

Jett Plasma Fiyatları 2022

Sıkı bir vücuda sahip olmak isteyen birçok kişi jett plasma teknolojisini kullanarak başarılı neticeler elde eder. İşlemin gerçekleştiği tüm alanlarda dokulara kesinlikle zarar verilmez.

Kişilerin bu işlemi alacakları bölgenin yapısına bağlı olarak değişiklik gösterir. Bazı bireyler bu tedavi yöntemini birkaç bölgede paket halinde almayı tercih ederler.Tercih edilen kliniğin hizmetleri, uzman kişinin deneyimi, kullanılan cihazların kalitesi gibi etmenlerde jett plasma fiyatları 2022 üzerinde etkilidir.

Yapılan işlemler sonucunda herhangi bir acı hissedilmediği gibi sıkılaştırılmış vücut hatlarına sahip olunur. Sıkı bir vücut kişilerin kendilerini daha iyi hissetmelerine yardımcı olur. Bunun dışında geliştirilen devrim niteliğindeki bu cihaz sayesinde vücut sarkmaları ve kırışıklıkları da ortadan kalkar. Jett Plasma Fiyatları 2022 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Estevien Clinic International Surgery Center in Turkey Anonymously has 4.49 out of 5 stars 486 Reviews on ProvenExpert.com